0
0

با سلام

من 3سال ازدواج کردام و الان یک ماه که از زایمانم میگذره,  من و همسرم غریبه اییم فرزندم با مشکلات آنومالی شدید به دنیا اومد و مدت 8 روز زنده بود و فوت کرد . من آزمایشات غربالگری رو انجام دادم و هر دو سلامت جنین من و تایید کردن در سونو ان تی و آنومالی هم سلامت جنین من تایید شد .

متاسفانه در ماه 8 بارداری به دلیل سوزش شدید دور ناف و مراجعه به دکتر برای من سونو نوشتن که در سونو مشکلات کلیوی و روده جنین رو تشخیص دادن و بستری شدن من در بیمارستان برای در آوردن جنین که با سه روز بودن در بیمارستان و استفاده شیاف و آمپول فشار من نتونستم زایمان کنم و من مرخص شدم و دو هفته بعد با شروع دردهای طبیعی و پاره شدن کیسه آب من به صورت طبیعی زایمان کردم و مشکلات بچه از اونی که در سونو دیده بودن هم بیشتر بود کودک من اندام تناسلیش تشکیل نشده بود و نارسایی قلبی هم داشت و سونو دقیق فهمیدن که رودها در شکم پاره پاره شده و کودک من رحم و تخمدان در اندازه طبیعی داشت ولی اندام تناسلی شکل نگرفته بود و فقط یه سوراخ داشت که ادرار و مدفوع از همونجا خارج میشد و مشکلات قلبی متعدد و نارسایی کلیه ها و ناخن شصت دست چپ که آویزان بود.

من در دوران بارداری هیچ دارویی مصرف نکردم و هیچ سابقه فامیلی با همسرم ندارم و متاسفانه علت مشکلات رو نفهمیدن و من واقعا گیج و ناراحتم که چرا فرزندم با اینهمه مشکل به دنیا اومد متاسفانه هیچکس جوابی به ما نداد این کودک فرزند اول من بود من و همسرم هر دو 31 ساله هستیم و من برای بارداری بعد هیچ امیدی ندارم و واقعا ترسیده شدم خواهشمندم به ما کمک کنید.

 

  • ندا asked 6 سال ago
  • آخرین ویرایش 6 سال ago
  • You must to post comments
0
0

اولین کاری که پیشنهاد می شود یک مشاوره ژنتیک حضوری و بررسی شجره و در صورت نیاز انجام آزمایش کاریوتایپ برای شما و همسرتان است.

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer

Please first to submit.